Eminence Beta-12CX
5/5
Prekės kodas: 1086731 (BETA-12CX)
Pasiūlymas
Eminence Beta-12CX
5/5
PA garsiakalbis Eminence Beta-12CX
Eminence Beta-12CX
- 7 %
Eminence Beta-12CX
Suitability
Magnet Type
Ferrite
Properties
Impedance
8 Ohm
Power (Watt)
250
Power
250 W
Frequency Range
57 Hz - 4,6 kHz
Colour
Black
Acoustics
Sensitivity (dB)
97,3
Dimensions and Weight
Diameter
12"